Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Stypendia

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznaje stypendia osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem (w tym twórczością ludową) i animacją kultury oraz opieką nad zabytkami. Twórcy i wykonawcy mogą ubiegać się o stypendia z budżetu Ministra, natomiast zgodnie z ustawą o prawie autorskim o stypendia z Funduszu Promocji Twórczości mogą składać podania tylko twórcy.

Przypominamy, że jeden wnioskodawca nie może równocześnie składać wniosków stypendialnych
do Funduszu Promocji Twórczości i do budżetu

 

STYPENDIA Z BUDŻETU

O stypendia z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego mogą starać się osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem (w tym twórczością ludową) i animacją kultury oraz opieką nad zabytkami. więcej

THESAURUS POLONIAE

Program stypendialny Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej realizowany przez Międzynarodowe Centrum Kultury. więcej

STYPENDIA ZAGRANICZNE

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego prowadzi rekrutację kandydatów reprezentujących dziedziny artystyczne na stypendia zagraniczne realizowane na podstawie dwustronnych Programów o Współpracy Kulturalno-Naukowej.
więcej

koniec głównej treści