Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Zaproszenia na międzynarodowe wydarzenia kulturalne

Polscy artyści co roku mają okazję uczestniczyć w zagranicznych wydarzeniach kulturalnych, konkursach i festiwalach z różnych dziedzin sztuki. Zagraniczni organizatorzy często zwracają się do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z prośbą o rozpowszechnianie informacji dotyczących organizowanych przez nich i na ich zasadach wydarzeń oraz inicjatyw. W tym miejscu znaleźć można informacje zagranicznych instytucji o możliwości udziału w organizowanych przeglądach, konkursach, stypendiach zagranicznych i innych przedsięwzięciach artystycznych o międzynarodowym zasięgu.

Pragniemy zaznaczyć, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie jest współorganizatorem, ani partnerem niżej wymienionych projektów. MKiDN nie zapewnia finansowania udziału w tych wydarzeniach. W przypadku stypendiów zagranicznych zamieszczonych na stronie ministerstwa, uprzejmie informujemy, że MKiDN nie pośredniczy w naborze oraz kwalifikacji kandydatów na stypendia.

Wszystkie szczegółowe informacje przekazane przez organizatorów przedsięwzięć są dostępne pod wskazanymi przez nich adresami.

7. Konferencja Generalna ASEMUS

02-02-2017

Sieć Muzeów Europy i Azji (ASEMUS) oraz Fundacja Azja-Europa (ASEF) zapraszają na 7. Konferencję Generalną, która odbędzie w dniach 15-17 marca 2017 roku w Muzeum Narodowym Indii w Nowym Delhi. Tegoroczna edycja będzie poświęcona następującym tematom:

  • Digitalizacja i technologie cyfrowe w muzeach.   
  • Dostęp do muzeów, w tym rola technologii w dostępie dla osób niepełnosprawnych.
  • Społeczna rola muzeów i ich miejsce w życiu kulturalnym miasta i procesach rewitalizacji miast.
  • Promocja dziedzictwa regionalnego w muzeach.

Więcej informacji na temat programu konferencji i rejestracji znajdą Państwo na stronach:

http://asemus.museum/event/7th-asemus-general-conference-india/

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkHposHbD0PPIFVFfam8JXo8Trm95hfACfrnPx6XQJHICwjg/viewform

 

powrót

koniec głównej treści