Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Rusza 10. edycja programu Lato w Teatrze

16-03-2017

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza nabór wniosków do programu Lato w teatrze 2017, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Realizowany nieprzerwanie od 2008 roku lat program obchodzi w tym roku swój jubileusz.

Lato w teatrze to program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych – ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem.

Wnioski do tegorocznej edycji programu Lato w teatrze można składać do 3 kwietnia 2017 roku wyłącznie przez system EBOI. (link: https://mkidn.eboi.pl/Eform/EformList/dbfb49c8-c663-45a1-abdd-535afcbd339f)

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na www.latowteatrze.pl (link: http://latowteatrze.pl/o_programie,zloz_wniosek.html ) i na www.instytut-teatralny.pl (link: http://www.instytut-teatralny.pl/aktualnosci/lato-w-teatrze-2017_2017-03-14/)

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Ekspertów Lata w teatrze wybierze najciekawsze propozycje, które uzyskają dofinansowanie w wysokości maksymalnie 40 000 złotych. Lista wybranych projektów zostanie ogłoszona najpóźniej 2 maja 2017 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

powrót

WARTO PRZECZYTAĆ

koniec głównej treści