Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Stypendia dla studentów uczelni artystycznych

16-12-2009

135 wyróżniających się studentów uczelni artystycznych otrzymało stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce oraz sukcesy artystyczne, przyznane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego.

Podczas uroczystej gali,15 grudnia 2009 r., stypendyści odebrali dyplomy z rąk Piotra Żuchowskiego- Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie towarzyszył koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

 

15 grudnia stypendia odebrali:

Małgorzata Terlikowska

Natalia Weronika Daca

Magdalena Kaleta

Magdalena Filipska

Adam Krzeszowiec

Joanna Węgrzynowicz

Paulina Kaczmarczyk

Kamil Pawłowski

Paulina Załubska

Joanna Ślusarczyk

Grzegorz Brajner

Michał Papara

DominikaAnna Peszko

Sylwia Olszyńska

Kinga Borowska

Agnieszka Kołodziej

Olga Leonkiewicz

Olga Maroszek

Joanna Świątek

Jakub Chrenowicz

Agata Gładysiak

Andrzej Perz

Maja Syrnicka

Anna Szmatoła

Kamil Kosecki

Kamila Wąsik

Marta Dziewanowska

Julia Sadowska

Michał Czajkowski

Karina Komendera

Magdalena Raczkowska

Mateusz Ryczek

Michał Bąk

Natalia Lentas

Bartłomiej Ciastoń

Aleksandra Wasik

Radosław Rzepecki

Dominika Putyra

Anna Wypych

Eurydyka Kata

Iwona Murawska

Dominika Ladowska

Anna Wejkowska

Agata Knajdek

Maciej Jarczyński

Michalina Wawrzyczek-Klasik

Artur Masternak

Miłosz Wnukowski

Agata Szewczyk

Wioletta Buczek

Dominika Frycowska

Magdalena Jurkowska

Izabela Rzedzicka

Olga Sapeta

Katarzyna Mierzejewska

Krzysztof Luchowiec

Dorota Kniedziałowska

Małgorzata Kalińska

Justyna Rochala

Ewa Smuga

Natalia Hołub

Magdalena Paszkiewicz

Dorota Szewczyk

Dominika Drezner

Magdalena Rucińska

Karolina Gumienna

Olga Jaskowska

Karolina Częścik

Małgorzta Sondej

Kamil Krzysztof Wnuk

Maciej Pakalski

Tomasz Górnicki

Tomasz Głowacki

Maria Kuczyńska

Marta Szczepańska

Mateusz Jasiński

Robert Pludra

Joanna Sieradzan

Barbara Siwek

Joanna Kapuścieńska

Anna Bujak

Ewelina Sośniak

Jakub Sadanowicz

Katarzyna Herniczek

Ewa Małgorzata Wiencis

Katarzyna Monika Dałek

Iwona Irena Karlicka

Anna Lucyna Wiśniewska

Cyprian Radosław Piwowarski

Kacper Zamarło

Katarzyna Zawiślak-Dolny

Michał Chołka

Małgorzata Kazińska

Karolina Kolendowicz

Waldemar Raźniak

Łucja Urszula Grzeszczyk

Justyna Mazur

powrót

koniec głównej treści