TOFIFEST

17-06-2010

Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST oraz Pracownia edukacyjna SZTUKA CIĘ SZUKA zapraszają na pierwsze warsztaty z cyklu FILMOGRANIE! Już w sobotę, o 12 w Pokoju z kuchnią.

FILMOGRANIE to cykl warsztatów rozwijany w kilku odsłonach: scenograficznej, choreograficznej, aktorskiej oraz realizatorskiej. Podczas kolejnych spotkań powstaną składowe wielkiego, wspólnie przygotowanego przez nas przedsięwzięcia, jakim jest realizacja musicalu!

Poznamy ten osobliwy gatunek filmowy, a stworzony podczas warsztatów filmowy kolaż, podobnie jak tradycyjny musical, zawierać będzie sceny mówione, śpiewane i tańczone. Wykorzystamy różne gatunki muzyczne i różne rodzaje tańca. Użyjemy efektownych i monumentalnych dekoracji, które sami zrealizujemy, a także - różnych technik multimedialnych.

Spotkanie pierwsze poświęcone będzie tworzeniu filmowej scenografii oraz kostiumów; zapoznamy się też z osobliwym gatunkiem filmowym, jakim jest musical oraz popracujemy nad scenariuszem przygotowywanego przez nas podczas zajęć filmu.

Przedział wiekowy: 7+
Data: sobota, 19.06.2010
Godzina: 12:00-14:00
Liczba uczestników ograniczona! zapisy pod numerem: (0 56) 61 09 716,powrót